Sastojci
Za kremu:
- 1 l punomasnog mlijeka
- 1 čaša brašna
- ¼ čaše gustina
- 1 čaša šećera
- 1 žumance
- 1 kašičica vanilin šećera ili ekstrakta vanilije
- 20 g maslaca
- 250 ml slatkog vrhnja za šlag
Za slojeve:
- 2 pakovanja kakao keksa ili petit keksa
- Malo manje od 1 čaše mlijeka
- 1 kašičica instant kafe
Za čokoladni ganache:
- 200 g mliječne čokolade
- 120 ml slatkog vrhnja za šlag
Po želji za dekoraciju:
- Čokoladne mrvice
- Kakao
- Usitnjeni keks
Priprema
- U šerpi pomiješajte mlijeko, brašno, gustin, šećer, žumance i vaniliju. Kuhajte uz stalno miješanje dok se krema ne zgusne.
- Sklonite s vatre, dodajte maslac i miješajte dok se potpuno ne otopi. Ostavite kremu da se ohladi.
- Umutite slatko vrhnje u čvrst šlag pa ga lagano umiješajte u ohlađenu kremu.
- Instant kafu rastvorite u mlijeku. Keks kratko umačite u ovu smjesu.
- U tepsiju složite red keksa, zatim dio kreme. Ponavljajte postupak dok ne potrošite sastojke, a završite kremom.
- Zagrijte slatko vrhnje do pred ključanje, prelijte preko izlomljene čokolade i miješajte dok ne dobijete glatki ganache. Prelijte preko kolača.
- Po želji ukrasite kakaom, čokoladnim mrvicama ili usitnjenim keksom.
- Ostavite kolač u frižideru najmanje 4 sata, a najbolje preko noći prije posluživanja.
Prijatno! 🍫🤍